Hybrydy – nałóż na paznokcie kolory lata

  • 24.07.2020, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Hybrydy – nałóż na paznokcie kolory lata
Większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z tego jak istotną rolę przy pierwszym spotkaniu z nieznajomym odgrywają dłonie. Okazuje się, że w znaczący sposób potrafią one odmienić postrzeganie drugiej osoby. Warto więc pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie i zadbać o dobry manicure.

Manicure hybrydowy – podstawowe cechy

Przed podjęciem decyzji o konkretnym rodzaju stylizacji warto dowiedzieć się nieco więcej o tym co cieszy się taką popularnością. Nie ma bowiem wątpliwości, że hybrydy są najczęściej wybieranym rodzajem stylizacji. Ich popularność wynika przede wszystkim z trwałości stylizacji. Dobrze nałożony manicure hybrydowy utrzymuje się bowiem nawet trzy tygodnie. Co więcej lakiery hybrydowe dają niezwykle dużo możliwości stylizacji. W dobrym salonie kosmetycznym będzie dostępnych wiele kolorów, a także pyłków, naklejek i szablonów służących do nakładania wzorów. Dzięki temu bez problemu doświadczona kosmetyczka będzie w stanie stworzyć niepowtarzalną stylizację.

Hybryda – aplikacja

Manicure hybrydowy nakłada się w kilku krokach. Pierwszym jest odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia. Mowa tu o jej oczyszczeniu, usunięciu narastających skórek, a także przypiłowaniu paznokcia do pożądanej długości i kształtu. Następnie nakłada się bazę, którą należy utwardzić w lampie UV/Led. Kolejnym krokiem jest już nałożenie pierwszej warstwy koloru. Ją również utwardza się w lampie. Następnie jeśli jest to konieczne to druga warstwa koloru i dopiero po nim top. Po utwardzeniu w lampie potrzebne jest zastosowanie cleanera. W zasadzie na tym można skończyć, ale profesjonalne kosmetyczki np. z https://nowacka.com.pl/nasze-zabiegi/dlonie-i-stopy/pielegnacja-dloni nakłada jeszcze odżywkę na skórki, a także balsam na całe dłonie. Co bardzo ważne taki manicure nie potrzebuje już dalszego utwardzania, nie trzeba czekać by móc wykonywać swoje codzienne obowiązki. Jest to spora różnica w stosunku do manicure klasycznego, który sam w sobie schnie znacznie dłużej. Jeszcze przez jakiś czas po jego wykonaniu należy uważać na stylizację, żeby jej nie uszkodzić.

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: