Blaupunkt ESC808 - idealna hulajnoga do miasta

  • 26.08.2020, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Blaupunkt ESC808 - idealna hulajnoga do miasta

Hulajnogi elektryczne możemy dziś nazwać pełnoprawnymi środkami transportu. Posiadają wiele zalet, które jeszcze bardziej zachęcają do ich nabycia. Jedną z nich jest swoboda w podróżowaniu. Od teraz nie musisz czekać na przystanku na komunikację miejską ani stać w męczących korkach drogowych. Hulajnoga elektryczna podaruje Ci niezależność jakiej do tej pory nie doświadczyłeś. Ponadto jej użytkowanie jest niezwykle tanie, a przy tym ekologiczne.

 

Blaupunkt jest niemiecką firmą, która w swojej ofercie posiada hulajnogi elektryczne. Każdy model to doskonała jakość wykonania oraz rekordowo krótki czas ładowania baterii. Hulajnogą, która świetnie sprawdzi się jako miejski środek transportu jest Blaupunkt ESC808.

 

Blaupunkt ESC808

Blaupunkt ESC808 to hulajnoga przeznaczona do jazdy po mieście. Pojazd jest czarny, lecz producent zaoferował także model ESC808 EDITION, którego parametry są niezmienne, zmienia się tylko kolor na biały. Hulajnoga posiada doskonałe parametry i wyposażenie, które sprawia, że jazda jest niezwykle komfortowe i bezpieczne. Prędkość maksymalna hulajnogi to 25 km/h, a zasięg wynosi 20 km. Dużym atutem jest wymienna bateria oraz szybkość jej ładowania.

 

Idealny miejski środek transportu

Blaupunkt ESC808 doskonale sprawdzi się jako miejski środek transportu. Pojazd potrafi rozwinąć prędkość do 25 km/h, a dystans jaki jest w stanie pokonać to 20 km. Szybkie osiągnięcie docelowej prędkości umożliwia silnik o mocy 350W. Pojemność akumulatora wynosi 5 Ah. W pełni naładowana hulajnoga jest w stanie pokonać dystans 20 km. Ten wynik może być dwukrotnie zwiększony dzięki wymiennej baterii. Czas ładowania akumulatora wynosi zaledwie 2 godziny, więc hulajnogę możesz podładować w każdej dogodnej dla Ciebie chwili - w szkole, pracy czy na uczelni. Istnieje także możliwość ograniczenia maksymalnej prędkości poprzez wybór jednego z trzech dostępnych trybów jazdy. Blaupunkt ESC808 został wyposażony także w tempomat, który umożliwia nam ustawienie stałej prędkości z jaką będzie poruszać się urządzenie.

Wszystko pod kontrolą

Hulajnoga Blaupunkt ESC808 to pojazd, dzięki któremu jazda jest niezwykle komfortowa. Płynną jazdę zapewniają między innymi 8.5-calowe koła, które niwelują wszelkie wstrząsy spowodowane jazdą po nierównym terenie. Hulajnoga jest w pełni składana - ułatwi to przewożenie jej w bagażniku samochodu, pociągu czy komunikacji miejskiej. Ponadto waga hulajnogi to tylko 13,5 kg. W kierownicę pojazdu został wbudowany wyświetlacz, który na bieżąco informuje nas o aktualnej prędkości, poziomie naładowania baterii czy wybranym trybie jazdy.

 

Odpowiedni poziom bezpieczeństwa

Producent hulajnogi Blaupunkt ESC808 zadbał o to, aby jazda była nie tylko komfortowa, ale także bezpieczna. Pojazd został wyposażony w dwa hamulce z systemem e-ABS: tarczowy oraz nożny. Dobrą widoczność drogi jak i samego użytkownika zapewnia oświetlenie LED, które zostało umieszczone z przodu i tyłu pojazdu. Ponadto szeroki podest został wyłożony antypoślizgowym tworzywem, który zwiększa stabilność użytkownika podczas jazdy.

 

Podsumowanie - Blaupunkt ESC808

Blaupunkt ESC808 to hulajnoga, która sprosta oczekiwaniom osób szukających pojazdu do poruszania się po mieście. Jej maksymalna prędkość (25 km/h) idealnie sprawdzi się w miejskich przejażdżkach. Możliwość wymiany baterii sprawia, że zasięg można zwiększyć aż do 40 km. Dużą zaletą jest także szybki czas ładowania, który wynosi tylko 2 godziny.

 

Artykuł powstał we współpracy z Portalem Hulajnogi-ranking.pl

 

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: