Lodowisko mobilne – jak przebiega jego budowa?

  • 28.09.2020, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Lodowisko mobilne – jak przebiega jego budowa?
Uprawianie sportu to bardzo ważny element życia każdego człowieka. W zależności od upodobań i pory roku może on przybierać rozmaite formy. Jedną z nich może być jazda na łyżwach. Kto oferuje montaż sezonowych obiektów?

 

​Lodowiska mobilne – dlaczego jest ich coraz więcej?

Miasta i gminy robią coraz więcej, by wspierać wśród swoich mieszkańców aktywność fizyczną. W tym celu powstają nowe obiekty sportowe, siłownie na świeżym powietrzu, czy ścieżki rowerowe. W okresie zimowym natomiast niemal stałym punktem atrakcji zostały lodowiska mobilne. Rozwiązanie to jest bardzo popularne wśród mieszkańców. Korzystanie z nich nie kosztuje zbyt wiele, a jest świetnym sposobem na wspólne spędzanie czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Jest także jedną z nielicznych atrakcji dostępnych na zewnątrz w okresie zimowym. Lodowiska mobilne zlokalizowane są najczęściej w chętnie uczęszczanych miejscach. Dzięki temu są one dobrze skomunikowane i łatwo je odnaleźć. Ma to duże znaczenie szczególnie dla gości odwiedzających gminę czy miasto.

​Lodowisko mobilne – jak wygląda montaż?

Budowa takiego obiektu nie należy do skomplikowanych. Najlepiej jednak powierzyć ją specjalistom w tej dziedzinie. W naszym kraju działa wiele firm, które zajmują się lodowiskami mobilnymi. Oferują nie tylko montaż, ale też doradztwo i serwis. Tak kompleksowe usługi sprawiają, że decydując się na to rozwiązanie nie musimy o nic się martwić. Lodowisko mobilne sprawdza się w każdej miejscowości. Wystarczy, że wskażemy firmie odpowiednie miejsce dla takiego obiektu. Specjaliści zajmą się przygotowaniem terenu i przystąpią do montażu. Tutaj dowiesz się więcej na ten temat https://www.ras-lodowiska.pl/produkt/sprzedaz-lodowisk-mobilnych/. Lodowisko mobilne jest w stanie utrzymać odpowiednią temperaturę lodu dzięki konstrukcji chłodzącej, która jest zasilana za pomocą agregatu chłodniczego. Czynnikiem chłodzącym jest w tym wypadku glikol, który nie traci płynnej formy nawet w temperaturze -12 stopni Celsjusza. Wykonanie tafli jest właśnie najbardziej czasochłonnym krokiem podczas montażu. Może trwać nawet trzy dni. Lodowisko mobilne wykonane od początku do końca przez specjalistów z pewnością będzie funkcjonować przez cały sezon.

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: