Bez limitu ciesz się niezależnością

  • 06.11.2020, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Bez limitu ciesz się niezależnością

Oferta wypożyczalni samochodów jest wciąż poszerzana. Akcesoria i dodatki z jakich można skorzystać zaskakują,a  wszystko po to by klienta obsłużyć kompleksowo. Większość wypożyczalni działa również online, dzięki czemu zarezerwować i wypożyczyć auto można przez internet, łatwo i wygodnie z minimum formalności.

Z samochodu z wypożyczalni możemy korzystać tak samo jak ze swojego. Podpisując umowę z wypożyczalnia winniśmy zwrócić uwagę na warunki użytkowania pojazdu. Aktualnie standardem jest brak limitu kilometrów, co w praktyce oznacza iż możemy jechać gdzie tylko chcemy nie martwiąc się dodatkowymi kosztami za przebyte kilometry ponad limit. Istotnym atutem wypożyczenia auta jest brak wnoszenia kaucji. Jeszcze niedawno należało wpłacić kaucję na poczet zabezpieczenia ewentualnych szkód w mieniu wypożyczalni. Dziś wystarczy numer karty kredytowej, bądź oświadczenie użytkownika. Tym samym samochodem możemy do woli dysponować w ramach regulaminu.

Bez limitów nie oznacza, że użytkownik zwolniony jest zwolniony z szanowania powierzonego mu pojazdu. Regulaminy wypożyczalni szczegółowo określają, gdzie wolno lub nie wolno zostawiać wynajęty samochód, parkować, garażować, jak też dokąd danym samochodem można się wybrać. Jeżeli planujemy wyprawę w wysokie góry po nieutwardzonych drogach z pewnością nie możemy się w nią wybrać wypożyczonym samochodem miejskim. Uszkodzenie pojazdu nieprzeznaczonego do tego typu podróży, z własnej winy pociąga za sobą odpowiedzialność finansową, podobnie jak w  razie kradzieży, gdy świadomie zostawimy pojazd niezabezpieczony.

Mobilność w obecnych czasach to podstawa. Mieszkając poza wielkim miastem trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez samochodu. Posiadanie prawa jazdy jest równie ważne. Jazda samochodem daje nam niezależność, nie musimy martwić się rozkładem jazdy, zakupem biletu, tłokiem, spóźnieniem środka transportu. Również dojazdy wspólne ze znajomymi mogą być uciążliwe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wypożyczalnie samochodów oferują samochody różnego typu w różnych wariantach wynajmu. Możliwe są wynajmu długoterminowe, jak i jednodniowe, tygodniowe.

Nowoczesne samochody w ofercie wypożyczalni to norma. Jeśli mamy ochotę pojeździć samochodem elektrycznym, czy też autem które mamy na oku do zakupu, jest taka okazja właśnie poprzez wypożyczenie samochodu na kilka dni i wypróbowanie jego możliwości. Prócz samochodów, którymi mamy ochotę się przejechać warto zwrócić uwagę na flotę nietypowych samochodów takich jak kampery, czy auta zabytkowe. Jeśli chodzi o campingi to zainteresowanie nimi wzrasta w okresie wakacyjnym. To świetny pomysł na urlop, tak w Polsce jak i poza jej granicami. W przypadku zaś samochodów sportowych, limuzyn, samochodów zabytkowych cieszą się one zainteresowaniem wśród organizatorów imprez okazjonalnych, w tym jako rekwizyty sesji zdjęciowych, filmów reklamowych itp.

Grupa Tipmedia
Zobacz także
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: