PRZEMEX - profesjonalne pranie dywanów. Oddaj swój dywan w ręce profesjonalistów.

  • 27.01.2021, 14:00
  • Grupa Tipmedia
PRZEMEX - profesjonalne pranie dywanów. Oddaj swój dywan w ręce profesjonalistów.

Dywan (wykładzina) to popularny element dekoracji wnętrza. Sprawia, ze wnętrze staje się bardziej przytulne, a zarazem komfortowe w użytkowaniu. Poprawia jego termikę i akustykę, jednocześnie stanowiąc stylowy akcent aranżacji. Niestety nawet codzienne odkurzanie dywanów nie gwarantuje ich czystości. Dlatego dywan, podobnie jak wykładzinę dywanową należy okresowo prać. Pranie dywanów w warunkach domowych nie zawsze okazuje się skuteczne. Powodów jest kilka:

-       brak dostępu do profesjonalnych urządzeń piorąco-czyszczących,

-       nieumiejętny dobór chemii piorącej,

-       brak możliwości odpowiedniego wypłukania dywanu, wykładzinu. 

-   nieumiejętny dobór metody prania, (pranie ekstrakcyjne, bonetowanie, szorowanie, metoda suchej piany,)

 

W rezultacie samodzielne mycie dywanów nie tylko nie przynosi zamierzonego efektu wizualnego, ale jednocześnie sprzyja większej podatności dywanu na zabrudzenia. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż niewypłukane drobinki chemii czyszczącej są lepkie i szybko absorbują kurz z powietrza. Dodatkowo zlepiają ze sobą pojedyncze włókna, sprawiając że dywan staje się nieestetyczny i nieprzyjemny w dotyku.

Alternatywą dla domowego mycia dywanów jest usługa profesjonalna. Profesjonalne czyszczenie dywanów pozwala na przywrócenie ich walorów estetycznych i użytkowych, jednocześnie sprzyjając poprawie warunków bytowych w pomieszczeniu. Pranie dywanów pozwala na usunięcie z nich kurzu, a także roztoczy i szkodliwych alergenów.

Lublin – Komu zlecić profesjonalne czyszczenie dywanów?

Klienci, którzy chcieliby zlecić mycie dywanów wykwalifikowanej i doświadczonej firmie mogą skorzystać z oferty marki PRZEMEX. Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin dywanowych na potrzeby klientów indywidualnych, przedsiębiorców, organizacji i instytucji. Gwarantujemy wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo świadczonych usług. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Dysponujemy odpowiednimi urządzeniami oraz detergentami umożliwiającymi nam skuteczną obsługę wszystkich typów dywanów.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: