Turnieje za granicą i niezapomniane przeżycia

  • 28.09.2021, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Turnieje za granicą i niezapomniane przeżycia
Jeśli myślisz o wyjeździe z dzieckiem na międzynarodowy turniej, teraz masz szansę. Nie musisz podróżować przez wiele godzin autobusem lub samolotem jeśli nie chcesz. Istnieje wiele różnych turniejów. Zapoznaj się z ofertą i prześlij nam swoje pytanie.

Firma „Trzecia Połowa” organizuje turnieje sportowe dla najmłodszych w wielu zagranicznych krajach. Jest to jedna z największych firm w Polsce która może zaoferować wielki wybór turniejów piłkarskich dla dzieci i młodzieży za granicą. Najbardziej popularne kraje które mogą zachęcić do wyjazdu to: BułgariaDaniaChorwacjaHiszpaniaHolandiaNiemcyWłochyUSA oraz więcej krajów, zapewnią wspomnienia które będziesz pamiętać na lata! W sumie jest do wyboru 41 możliwych turniejów w aż 13 krajach w przedziale wiekowym 7-20. Każdy z krajów oferuje zróżnicowane lokalizacje w których turnieje będą się odbywać dlatego nie ma powodów do zmartwień. Od malowniczych plaż aż po piękne miasta, zapewniamy że każde miejsce które tylko wybierzesz na swój cel uczestnictwa turnieju zachwyci cię swoimi widokami!

 

Zaletą większości krajów jest to że koszt wyjazdu jest opłacany w Euro. Ceny są zróżnicowane – rozpoczynają się już od 65 Euro. W cenę jest wliczone wyżywienie a dla chętnych jest możliwość wybory zakwaterowania (różnice cenowe mogę być spore) a także zakup transportu na miejsce wydarzania. Po za indywidualną ofertą jest też oferta zakwaterowania i zarejestrowania pełnych drużyn piłkarskich. Zachęcają również może być informacja że rodzice młodych sportowców mogą wyjechać razem z nimi na turnieje, co jest niesamowitą okazją na spełnienie wakacji z rodziną. Po za turniejami w ofercie dla rodziny jest możliwość do zwiedzania wielu atrakcji!

 

Z pewnością wyjazd za granicę może stworzyć kilka problemów zwłaszcza dla najmłodszych np. problem dokumentów. Jednak tutaj przychodzi z pomocą biuro tłumaczeń, które przetłumaczy wszelkie potrzebne dokumenty których możemy potrzebować za granicą na naszym wyjeździe. Trzeba pamiętać aby zrobić to przed wyjazdem dlatego należy sprawdzić wszystkie dokumenty i już odpowiednie wcześnie zaplanować wizytę w biurze tłumaczeń.

 

Jednak wyjazd za granicę może być problemem dla osób z niedostateczną znajomością języka obcego bądź w krajach gdzie język angielski może nie wystarczyć by się porozumieć z innymi. Dlatego jest również możliwość wynajęcia tłumacza, który wyjedzie razem z wami i będzie wam towarzyszył podczas wczasów bądź turnieju i zapewni odpowiednie wsparcie językowe. Biura tłumaczeń z pewnością będą miały odpowiednich tłumaczy na wyjazd za granicę. Skorzystaj z okazji, i sprawdź ofertę „Trzeciej Połowy” i znajdź swój wymarzony wyjazd już dziś!

Grupa Tipmedia
Artykuł sponsorowany
Podziel się: