Herman Miller Aeron – krzesło, które zapewnia pracownikom biurowym wygodę

  • 15.12.2021, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Herman Miller Aeron – krzesło, które zapewnia pracownikom biurowym wygodę
Praca biurowa wiąże się z koniecznością siedzenia w jednej pozycji przez minimum 8 godzin dziennie. Sprzyja to bólom kręgosłupa, jak również złemu samopoczuciu. To z kolei nie tylko negatywnie wpływa na zdrowie pracowników, ale też obniża ich motywację. Aby temu zapobiec, pracodawcy powinni wyposażyć biuro w nowoczesne krzesła, które zapewnią im komfort. Jak na tle innych wypada Herman Miller Aeron?
    1. Fotel biurowy – czym powinien się odznaczać?

Na rynku znajdziemy różne modele krzeseł biurowych. Dzięki tak dużej różnorodności możemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. Niestety w firmach, gdzie pracuje kilkudziesięciu lub kilkuset pracowników, nie da się zadowolić wszystkich. Dobranie krzeseł z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego pracownika graniczy z cudem. Ludzie mają bowiem różną wagę, wzrost, a także budowę ciała. Potrzeba więc uniwersalnego fotela, który będzie odpowiedni dla każdego. Jak go znaleźć? Warto zwrócić uwagę na wyprofilowanie siedziska. Musi ono zapewniać podparcie odcinkowi lędźwiowemu. Ergonomiczne oparcie powinno być wykonane z materiałów przepuszczających powietrze i łatwych w czyszczeniu, aby zapewniało komfort także podczas upałów. To absolutnie podstawowe udogodnienia, których nie może zabraknąć. Na szczęście istnieją fotele takie jak Herman Miller Aeron, które oferują jeszcze więcej wygody.

    1. Herman Miller Aeron – dlaczego jest tak wyjątkowy?

Herman Miller to wiodący producent mebli. Jego flagowe projekty spotkamy w największych korporacjach. Na szczególną uwagę zasługuje oczywiście Herman Miller Aeron, ponieważ posiada aż osiem stref komfortu. Dzięki temu zapewnia wygodę w miejscach, gdzie krzesło styka się z ciałem. Nie można nie wspomnieć również o nietuzinkowym wyglądzie modelu Aeron. Fotel możesz obejrzeć na przykład na stronie https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-aeron-chair/. Zmodernizowana forma siedziska sprawia, że fotel spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Herman Miller Aeron powinien doskonale wpasować się w każdą aranżację – zarówno tradycyjną, jak i nowoczesną.

 

 

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: