Czym przyciągają do siebie klientów firmy bukmacherskie?

  • 06.11.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Czym przyciągają do siebie klientów firmy bukmacherskie?
 Na polskim rynku bukmacherskim funkcjonuje obecnie kilku bukmacherów, którzy zdobyli licencję wydaną przez Ministra Finansów. Konkurują oni ze sobą w stacjonarnych punkach przyjmujących zakłady wzajemne, jak i na oferty w internecie. Pamiętajmy, że legalny bukmacher w Polsce musi mieć domenę z rozszerzeniem „.pl”. Sprawdźmy, co w gratisie do zaoferowania nowym klientom mają czołowi bukmacherzy.

Bonus powitalny dla nowych klientów

Bukmacher LvBet oferuje swoim graczom, którzy po raz pierwszy chcą zawierać zakłady wzajemne, atrakcyjny bonus powitalny. To bonus w kwocie do 1500 zł i aby móc go otrzymać, gracz musi zarejestrować się w serwisie LvBet i dokonać pierwszej wpłaty depozytu za minimum 50 zł. Konieczne jest przy tym wybranie dostępnej wówczas opcji „bonus z mnożnikiem”. Wówczas można będzie obstawiać zakłady bukmacherskie z mnożnikiem 100. Dlatego bonusowe 1500 złotych tak naprawdę klient może uzyskać nawet obstawiając za kilka złotych wybrane zakłady. Bonus powitalny służy do powiększenia początkowego kapitału na grę.

Bonus powitalny jest dostępny również w Totolotek zakłady bukmacherskie. Nowi gracze mają okazję uzyskać tu doładowanie powitalne, po rejestracji konta i dokonaniu pierwszej wpłaty. Bonus wynosi 100 proc. tego, co gracz wpłacił. Dodatkowo za otwarcie konta otrzymuje się darmowy zakład Freebet - 20 zł za grę.

Ciekawe kursy na zakłady

Cechą charakterystyczną zakładów wzajemnych Super Bet są ciekawe kursy, które pozwalają na obstawianie z zyskiem wielu różnych dyscyplin sportowych, jak m.in. piłka nożna, snooker, hokej, piłka ręczna, rugby, baseball czy futbol amerykański.

U bukmachera Super Bet można korzystać z naprawdę wysokich kursów, co sprawia, że przy wyższych stawkach gracze mogą liczyć na wysokie wygrane. Kluczem do sukcesu jest analiza różnych zagranych spotkań. Gracz może obstawiać z Super Bet w punktach stacjonarnych i za pomocą wygodnej w użyciu aplikacji mobilnej.

Zwiększanie wygranych, ale jak?

W Totolotku można „Grać Grubo”, czyli zwiększyć swoją wygraną aż o 14 proc., o ile gracz postawi minimum 100 zł i przynajmniej jeden zakład z oferty Toto-Mix lub Live. Minimalny kurs kuponu musi wynosić 2 zł, a minimalny kurs wybranych wydarzeń na kupon nie musi być większy niż 1,06 zł. Promocja „Gram Grubo” ważna jest w każdy piątek.

Szeroki wybór zakładów bukmacherskich i dyscyplin sportowych sprawia, że gracze mogą obstawiać według własnego uznania, w oparciu o samodzielnie przyjęte strategie inwestowania oraz o typy innych użytkowników.

undefined

Grupa Tipmedia
Podziel się: