Top sukienki na sylwestra

  • 27.11.2018, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Top sukienki na sylwestra
 

Od cekinowych mini sukienek po aksamitne maxi - nie ma jednego właściwego sposobu na sylwestrowy styl. Możesz znaleźć coś naprawdę szalonego w sklepie z używanymi rzeczami lub spojrzeć na sukienki na sylwestra w najmodniejszych internetowych butikach, jak https://manwoman.co/pl/.

Bez względu na to, jaką ścieżkę wybierzesz, chodzi o to, żeby nie ograniczać się i tej jednej nocy naprawdę zaszaleć – w dobrym stylu! Mamy dla Ciebie kilka niekonwencjonalnych, całkowicie ciekawych pomysłów na sylwestrowe stroje, które pomogą Ci stworzyć swój wymarzony wygląd sylwestrowy. Do zobaczenia na parkiecie!

Cekinowa sukienka na sylwestra


Być może nie ma lepszego wyboru sylwestrowej kreacji aniżeli suknia cekinowa. Bez względu na wiek i rodzaj imprezy - te szykowne, małe cekiny dodają najwięcej blasku Twojemu wyglądowi, i to bez potrzeby stosowania żadnych akcesoriów! Jeśli zdecydujesz się założyć cekinową sukienkę w tym roku, zadbaj o minimalizm, jeśli chodzi o:

  • buty

  • włosy

  • biżuterię

Jednak cekiny to nie wszystko – mam też inne pomysły na  sukienki na sylwestra

„Mała czarna” - zawsze dobry wybór

Oczywiście, mała czarna sukienka jest jedną z najłatwiejszych opcji do wystylizowania na imprezę noworoczną. Jest spora szansa na to, że prawdopodobnie masz już jedną lub dwie (lub nawet pięć) w swojej szafie, więc jeśli chcesz nadać jednej z nich naprawdę sylwestrowy urok, dobierz do niej odważną biżuterię, taką jak pierścionki i naszyjniki oblane kryształami i sztucznymi klejnotami – i będzie idealne!

Jeśli chcesz czegoś świeżego, poszukaj małej czarnej sukienki z ciekawym akcentem - wycięcia, odkryte ramiona lub głęboki dekolt tej nocy będą bardzo na miejscu.

Aksamitna sukienka na sylwestra

Aksamit był jednym z największych trendów roku i nie mamy wątpliwości, że ta luksusowa tkanina będzie nadal dominować w przyszłym sezonie. Bez względu na to, jaka jest Twoja ulubiona część ciała, cokolwiek chcesz ukryć lub podkreślić podczas długo wyczekiwanej nocy sylwestrowej wiedz, że aksamitna sukienka idealnie Ci w tym pomoże.

Grupa Tipmedia
Podziel się: