Kredyt przez aplikacje mobilną?

  • 11.01.2019, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Kredyt przez aplikacje mobilną?
Potrzebujesz kredytu, ale nie znosisz załatwiać formalności, tracić czasu w kolejkach, długo rozmawiać z konsultantami poszczególnych banków? Nie musisz tego robić, żeby zdobyć pieniądze na dowolny cel. Od kilku lat masz coraz więcej możliwości zaciągnięcia kredytu online, choćby w aplikacji mobilnej. Jego poszukiwanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Kredyt w aplikacji mobilnej – to naprawdę możliwe

Na wstępie należy podkreślić, że kredyty w Internecie czy poprzez aplikację mobilną są wyłącznie gotówkowe. Hipoteczne czy samochodowe z oczywistych względów wymagają wyjścia z domu i załatwienia nieco większej liczby formalności. Kredyty gotówkowe przyznaje się na dowolny cel i zwykle dotyczą niższych kwot, dlatego można je brać nawet ze smartfonem albo tabletem w dłoni.

Oferta kredytów na telefon udzielanych za pośrednictwem aplikacji mobilnych rośnie z roku na rok. Obecnie takie rozwiązanie proponuje zdecydowana czołówka polskich banków: Alior, Bank Zachodni WBK, Getin, ING, mBank, Millenium, Pekao czy PKO BP. Gwoli ścisłości – w poszczególnych przypadkach są to nie tyle kredyty gotówkowe, ile pożyczki, ale ogólny efekt jest identyczny, bo dostajesz określoną sumę pieniędzy na dowolny cel. Najłatwiej jest zaciągać kredyty i pożyczki stałym klientom banków, którzy są już zweryfikowani, posiadają karty płatnicze i rachunki bieżące. Krótko mówiąc, kredyt to tylko kolejny etap współpracy na linii stały klient–bank.

Korzyści z pożyczania w aplikacji

  • Nie stoisz w kolejkach, nie musisz przeprowadzać formalnej rozmowy – po prostu zaciągasz kredyt w dowolnym momencie, stukając w ekran smartfona lub tabletu.

  • Aplikacje banków są zazwyczaj doskonale zabezpieczone, nawet jeszcze lepiej niż strony internetowe, które również umożliwiają branie kredytów i pożyczek.

  • Kredyt online nie generuje dodatkowych kosztów – przeciwnie, może być nawet oferowany w promocyjnej, niższej cenie niż tradycyjny, „stacjonarny”.

  • Aplikacje są zaprojektowane czytelnie i intuicyjnie – kredyt bierze się krok po kroku, dokładnie sprawdzając wszystkie warunki i parametry umowy, bez zbędnego pośpiechu.

Oszczędź bez wychodzenia z domu

Skoro większość banków oferuje kredyty w aplikacjach mobilnych, czy opłaca się je w ogóle porównywać? Oczywiście, że tak, ponieważ różnice dotyczą przede wszystkim oferowanych kwot i warunków spłaty. Sprawdź, jakie informacje zawiera aktualnie porównywarka kredytów kredytowo.org, w której znajdziesz dokładne zestawienie ofert banków działających w Polsce. Nie przepłacaj za raty i korzystaj z udogodnień współczesności: Internetu i technologii mobilnych.

Grupa Tipmedia
Podziel się: