Najważniejsze informacje o wózku dziecięcym

  • 27.04.2018, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Najważniejsze informacje o wózku dziecięcym
Rodzice oczekujący narodzin dziecka zaopatrują się we wszelkie niezbędne rzeczy, które będą na co dzień przydatne w opiece nad maluszkiem. Jedną z ważniejszych decyzji, którą muszą podjąć rodzice jest zakup odpowiedniego wózka dla dziecka. Decydując się na zakup wózka, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, dzięki którym można wybrać funkcjonalny i wygodny wózek. Decyzja o zakupie wózka nie jest łatwa, ze względu na szeroki oraz atrakcyjny dostęp do wózków dziecięcych na rynku.

Kupując wózek rodzice powinni wziąć pod uwagę to czy wózek jest wystraczająco bezpieczny, czy jest praktyczny, nieskomplikowany oraz wygodny. Do jakich warunków wózek jest bardziej przystosowany a do jakich nie, czy wózek jest wielofunkcyjny czy istnieje możliwość doczepienia do stelaża fotelika samochodowego? To tylko niektóre z pytań, będących pomocnych przy podejmowaniu decyzji.

Wózek X–Lander X–Cite to wielofunkcyjny amortyzowany wózek idealnie przystosowany do miejskiej dżungli. Posiada wszystko co jest niezbędne, by prowadzić aktywne życie z dzieckiem w mieście, często będące wyzwaniem przy prowadzeniu wózka, który nie jest do tego przystosowany. W tym celu wózek posiada lekki stelaż, który łatwo złożyć do niewielkich rozmiarów posiada także piankowe lekkie oraz skrętne łożyskowane koła, które można zablokować w pozycji do jazdy na wprost.Oprócz tego wózek wyposażony jest w duży kosz na zakupy, dwukomorowy bardzo przydatny szczególnie w mieście. Podnóżek wózka jest podświetlany diodami LED oraz wyposażony jest w odblaski, dzięki którym wózek jest widoczny nawet po zmroku, co zdecydowanie wpływa na bezpieczeństwo.

Spacerówka wyposażona jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, istnieje możliwość posadzenia dziecka w dwie różne strony, dzięki czemu jazda dla malucha okaże się nie lada przygodą. Budka wózka jest przedłużana oraz regulowana, dzięki czemu maluch może być wystarczająco osłonięty przed nadmiernym słońcem. Rączka wózka jest łamana również regulowana, można ją dostosować do wzrostu osoby prowadzącej wózek. Wózek X–Lander X–Cite posiada w zestawie folię przeciwdeszczową, śpiworek oraz pokrowiec na nóżki do spacerówki zapinany na zamek.

Grupa Tipmedia
Podziel się: