Kamper dla rodziny – wyjazd, którego się nie zapomni

  • 23.04.2020, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Kamper dla rodziny – wyjazd, którego się nie zapomni
Załamanie rynku turystycznego w wyniku epidemii koronawirusa nie dosięgło na szczęście prywatnych wyjazdów wakacyjnych i wycieczek. Wręcz przeciwnie, bo coraz więcej Polaków planuje swoje urlopy organizować samemu i to niekoniecznie w hotelach i pensjonatach. Popularność zyskują wyjazdy kamperem, pojazdem, który można już wynająć bez konieczności jego kupowania.

Podróż za jeden uśmiech

A dokładniej za kilkaset złotych. Tyle bowiem kosztuje wynajem kampera w firmie http://www.xcamper.pl/ obejmujący wypożyczenie pojazdu, jego ubezpieczenie OC i AC oraz pełne wyposażenie samochodu. W tej cenie klient zyskuje nie tylko formę transportu, ale również nocleg, którego nie musi już wykupywać w hostelach, pensjonatach, hotelach czy w prywatnych kwaterach. Oszczędność finansowa jest więc ogromna i przy czteroosobowej rodzinie może sięgać bez mała nawet powyżej dwóch tysięcy złotych.


 

A co z wygodą?

Oczywiście dla osób, które dotychczas korzystały wyłącznie z jednej formy wakacyjnej, a więc noclegów w hotelach czy pensjonatach, może być trudno przyzwyczaić się do takiej nowości. Standard noclegu jest bowiem zdecydowanie inny, co jednak nie oznacza, że gorszy. Współczesne i nowoczesne kampery to bardzo wygodne bazy noclegowe, z dużymi łóżkami, kanapami i sofami do wypoczynku. Niektóre modele pozwalają na swobodny nocleg nawet do siedmiu osób i to w bardzo komfortowych, przestrzennych warunkach.


 

Dowolność podroży

Niewątpliwym największym plusem takich kamperowych wakacji jest brak swoistego uwiązania do tylko jednego miejsca wypoczynku. Ponieważ kamper jest środkiem transportu a jednocześnie miejscem noclegu, można dowolnie wybierać cel podróży, a jeśli nie spełni od naszych wymagań, po prostu przenieść się do innej miejscowości. Dowolność w wyborze miejsca podróży to fantastyczny element zapewniający elastyczność wakacji. Można więcej zwiedzić i więcej zobaczyć, biwakować na łonie natury albo nocować na parkingu w samym centrum dużego miasta. Ograniczenia, przynajmniej w podróży po Polsce, praktycznie w ogóle nie istnieją.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: