Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 6 maja 2026 00:55
Przeczytaj!
Reklama
Gramy dla Szymona

Szymon wygrał walkę z nowotworem!

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 6 w Zamościu przeżyła wyjątkowe i niezwykle wzruszające chwile. Po długiej i trudnej walce z chorobą nowotworową do szkoły powrócił uczeń – Szymon.
Kliknij aby odtworzyć

Jego powrót stał się okazją do wspólnego świętowania zwycięstwa nad chorobą oraz wyrażenia ogromnego wsparcia i radości. Szymona, wraz z jego mamą i bratem, powitali go: dyrektor szkoły, wychowawcy, rodzice, a także koledzy i koleżanki z klasy, którzy z wielkim entuzjazmem i wzruszeniem przyjęli jego powrót.

W wydarzeniu uczestniczył również przewodniczący Rada Miasta Zamość, podkreślając znaczenie solidarności, wzajemnego wsparcia oraz siły, jaką daje wspólnota w najtrudniejszych momentach.

Powrót Szymona to symbol nadziei, odwagi i determinacji. To także dowód na to, jak wielką rolę odgrywa wsparcie bliskich i całej społeczności.

Cała społeczność szkolna życzy mu dużo zdrowia, siły oraz wielu radosnych chwil w murach szkoły.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama