Wystawa fotografii „W małym ciele…”

  • 30.05.2017, 09:25 (aktualizacja 30.05.2017, 09:29)
  • red.
Wystawa fotografii „W małym ciele…”
Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają na wystawę fotografii „W małym ciele…” autorstwa pani Agaty Jaworskiej-Pogudz.

Otwarcie wystawy odbędzie się 3 czerwca, o godz. 16.00 w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu (ul. Sienkiewicza 5) podczas Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek 2017.

Ekspozycja „W małym ciele…” - jak mówi autorka - Z założenia jest o dzieciach i dla dzieci, dlatego obrazy nawiązują do postaci baśniowych…

Agata Jaworska-Pogudz (1985) – z zawodu architekt, architekt krajobrazu i grafik; prywatnie mama dwójki dzieci, za sprawą których fotografia stała się jej głównym środkiem wyrazu; autorka dwóch wystaw indywidualnych w technice rysunku i kilku wystaw zbiorowych, m.in. w ramach Etiud Krajobrazowych 2008 (Lublin) cykl „Stawy Echo”.

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe