Lekcja szczypiorniaka z Arturem Siódmiakiem

  • 14.06.2017, 17:53
  • red.
lekcja_szczypiorniaka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sobotę, 10 czerwca do Zamościa zawitał znakomity piłkarz ręczny Artur Siódmiak. Były reprezentant Polski zorganizował cykl zajęć dla dzieci i młodzieży.

Artur Siódmiak jest medalistą mistrzostw świata i uczestnikiem igrzysk olimpijskich. W pamięci kibiców zapisał się przede wszystkim rzutem przez całe boisko na wagę zwycięstwa z Norwegią i awansu do półfinału MŚ w 2009 roku.

Po zakończeniu kariery sportowej Siódmiak podjął się zadania popularyzacji piłki ręcznej wśród najmłodszych. W realizacji tego zadania ma pomóc organizacja pokazowych lekcji w całej Polsce pod nazwą „Artur Siódmiak Summer Tour”. 10 czerwca z porad byłego szczypiornisty i jego sztabu skorzystali młodzi mieszkańcy Zamościa.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, w tym: udział w lekcji treningowej z Mistrzem Arturem, blok aktywności sportowej, turnieje piłki ręcznej i występy artystyczne. Poza samym Arturem Siódmiakiem do Zamościa przyjechał zawodnik Vive Tauron Kielce Michał Jurecki, a także wychowankowie Padwy grający w najwyższych ligach piłki ręcznej.

W lekcji piłki ręcznej udział wziąć mógł każdy. Dla uczestników przygotowano pamiątkowe t-shirty. Pod koniec imprezy odbyło się o uroczyste zakończenie Zamojskiej Małej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców oraz mecz piłki ręcznej wychowanków Padwy Zamość.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe