Sezon bardzo turystyczny

  • 12.07.2017, 14:58
  • red.
sezon_turystyczny.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Sezon turystyczny na półmetku a już wszystko wskazuje na to, że w tym roku Hetmański gród odwiedzi rekordowa liczba turystów.

Z roku na rok jest ich coraz więcej, zwiedzają, jedzą i śpią w Zamościu czym napędzają naszą gospodarkę – mowa tutaj o turystach, którzy co roku prawdziwie szturmują Twierdzę Zamość.

 

Przyciągają ich nie tylko zabytki, muzea i przyroda, ale przede wszystkim imprezy, których nie zabraknie do końca wakacji a nawet dłużej. Za nami m.in. Zamojskie Lato Teatralne, Zamojski Festiwal Kultury „arte cultura, musica e..”, Plaża Open, właśnie rozpoczyna się „Eurofolk”czyli Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny, cały czas trwa rok Leśmianowski a co za tym idzie ogrom wydarzeń związanych z Leśmianem, odbywają się spotkania pt. „Muza na kwadracie” przed nami jeszcze Wędrująca Estrada, Festiwal Stolica Polskiego Języka – Dzień w Zamościu, Zamojski Festiwal Filmowy "Spotkania z historią". Kalendarz imprez znajduje się na stronie www.zamosc.pl

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe