XXV Festiwal Kultury Ekologicznej w Józefowie

  • 21.08.2017, 16:40
  • Piotr Marek
festyn_jozefow.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W miniony weekend w Józefowie odbył się Festiwal Kultury Ekologicznej. Impreza odbywała się już po raz 25.

Festiwal co rocznie ma na celu propagowanie szeroko rozumianej piosenki literackiej o wysokich walorach artystycznych, promocję młodych twórców i wykonawców piosenek, inspirowanie młodych talentów do własnych poszukiwań artystycznych, konfrontację dokonań twórczych, nominację do Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, pobudzanie świadomości ekologicznej i promocję walorów turystycznych miasta i gminy Józefów.

 

 

Oprócz konkursu piosenki dla uczestników festiwalu przewidziano wiele atrakcji, między innymi rajd pieszy trasą Nordic Walking, mecz piłki nożnej o puchar burmistrza Józefowa, koncert laureatów XV Festiwalu Piosenki Dziecięcej o Józefowskiego Słowika oraz Harmonii Folk z Łukowej i Józefowa.

 

Gwiazdami weekendu były zespoły Lili, Megustar, Lubelska Federacja Bardów, Zła Wola oraz zespół TSA.

Piotr Marek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe