Akademia Samuraja w Zamościu rozpoczyna nabór na zajęcia!

  • 12.09.2017, 15:25
  • red.
Akademia Samuraja w Zamościu rozpoczyna nabór na zajęcia!
Już 17 października swoje pierwsze zajęcia rozpocznie nowy klub sportowy ju-jitsu w Zamościu. Akademia Samuraja przygotowała dla mieszkańców Zamościa i okolic bardzo szeroką i ciekawą ofertę dydaktyczno - sportową.

Nabór jest prowadzony już teraz i odbywa się on w 3 grupach wiekowych. Odpowiednie zajęcia dla siebie znajdą zarówno najstarsi jak i najmłodsi entuzjaści sportu i zdrowej rywalizacji.

Nowością jest utworzenie przy Akademii Samuraja sekcji dla najmłodszych, czyli Klubu Malucha dla dzieci od 2 do 4 lat, gdzie czekają na dzieci i ich rodziców atrakcyjne zabawy połączone ze sporą dozą sportu i dobrego humoru.

Zajęcia będą odbywać się na sali mat w Zasadniczej Szkole Zawodowej Rzemiósł Różnych w Zamościu, przy ulicy Okrzei 32 (wejście od strony hotelu Alex).

Zachęcamy serdecznie do zapisów na poszczególne grupy wiekowe pod numerem telefonu 533 836 373 albo na Facebooku @AkademiaSamuraja.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe