Puchar Polski Boccia w Zamościu

  • 13.09.2017, 21:31
  • materiał nadesłany
Puchar Polski Boccia  w Zamościu http://www.spdn.pl/Sport-_BOCCIA,a,33.html
ELIMINACJE do MISTRZOSTW POLSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH w BOCCI II Turniej Eliminacyjny w Zamościu już w dniach 21-24 września 2017.

W dniach 21-24 września w Zamościu na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, ul. Królowej Jadwigi 8 na Hali Tenisowej odbędzie się II Turniej Eliminacyjny do MISTRZOSTW POLSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH w BOCCI. Rozgrywany on będzie w ramach cyklu ”Polska Liga Boccia 2017” Organizatorami zamojskich zawodów dofinansowanych w części ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki (program upowszechniania sportu i Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej) oraz w części regionalnej przez Urząd Miasta Zamość są :

> Polski Związek Bocci

> AKSON „Krok za krokiem” w Zamościu,

> Zespól Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu,

Wrześniowy Puchar Polski został objęty Honorowym Patronatem przez Wojewodę Lubelskiego Przemysława Czarnka oraz Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka.

Na zawodach pojawią się ekipy z całej Polski m.in. Białegostoku, Warszawy, Krakowa, Częstochowy, Zielonej Góry, Poznania czy Szczecina no i oczywiście prężna ekipa gospodarzy.

Program zawodów :

Czwartek 21.09.2017

9.00-13.30 Hala Tenisowa OSiR

Rozgrywki Regionalne Boccia (eliminacje w kategoriach BC do zawodów ogólnopolskich tylko dla zawodników posiadających Licerncje Polskiego Związku Boccia !!!!)

Rozgrywki w klasach :

-BC1,BC2, BC3 ,BC4 ,BC5

-OPEN -A-rzucający z pozycji stojąc,

-OPEN -B rzucający z pozycji siedząc

Sobota 23.09.2017

8.30 - 18:00 mecze turniejowe grupy paraolimpijskiej Hala Tenisowa OSiR

ok. 12:00 - uroczyste otwarcie zawodów

Niedziela 24.09.2017

8.30 - 18:00 mecze turniejowe grupy paraolimpijskiej Hala Tenisowa OSiR

ok. 18.00 - uroczyste zakończenie zawodów, dekoracja

 

 

materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe