Uwaga- zmiany w ruchu na Starym Mieście

  • 14.09.2017, 12:34
  • www.zamosc.pl
Uwaga- zmiany w ruchu na Starym Mieście www.zamosc.pl
Zmiany mają związek z rozpoczętą rewitalizacją kościoła pw. Zwiastowania NMP w Zamościu. Utrudnienia pojawią się również przy ul. Kolegiackiej w związku z remontem Infułatki i Wikarówki przy katedrze zamojskiej.

Ze względu na konieczność wygrodzenia placu budowy zmniejszy się liczba miejsc parkingowych na Placu Wolności. Wyznaczono drogę manewrową wzdłuż ustawionego ogrodzenia poprzez wymalowanie linii przerywanej. Z ruchu pieszych wyłączony będzie chodnik przy schodach kościoła. W związku z zagrodzeniem skweru bezpośrednio za kościołem, udrożniony został wyjazd od ul. Staszica do ul. Łukasińskiego. Dodatkowo, przy ul. Staszica obowiązuje zakaz zatrzymywania się.

Kierowców i pieszych prosimy o zachowanie ostrożności i zwracanie szczególnej uwagi na oznakowanie wprowadzone w tym rejonie Starego Miasta, a także na pojazdy dowożące materiały budowlane.

Zmiany w organizacji ruchu obowiązują do grudnia 2019roku. 

www.zamosc.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe