Krasnystaw: Zaginęła Anna Czarniecka

  • 26.09.2017, 21:43
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Krasnystaw: Zaginęła Anna Czarniecka
Krasnostawscy Policjanci poszukują zaginionej 62-letniej Anny Czarnieckiej. Kobieta w nocy 24 września br. wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu, nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginioną, bądź też znają miejsce jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie.

Anna Czarniecka ma 62 lata i mieszka w Krasnymstawie. W nocy 24 września b.r. pomiędzy godz. 3:00-5:00 wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła. Nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi.

   Rysopis zaginionej: wzrost 164cm, waga około 50 kg, sylwetka szczupła, włosy ciemne do ramion, twarz trójkątna, oczy niebieskie, posiada bliznę na prawym policzku.

   Ubiór: W chwili zaginięcia ubrana była w ciemne spodnie, czarną chustkę, buty na płaskim obcasie koloru czarnego. Miała ze sobą czarną torebkę.

   Dotychczas podjęte działania poszukiwawcze nie przyniosły skutku. Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 997/112.

www.lubelska.policja.gov.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe