Profilaktyka! Niech rak nas unika

  • 04.10.2017, 18:22
  • materiał nadesłany
Profilaktyka! Niech rak nas unika
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu wraz z Nu - Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Zamościu, Samodzielnym Publicznym Szpitalem Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, Radą Rodziców oraz Radą Wychowanków MDK zaprasza do udziału w projekcie profilaktycznym pod nazwą „Profilaktyka! Niech rak nas unika.”, skierowanym do dzieci i młodzieży naszego województwa.

Honorowy patronat nad tymi działaniami objął Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk.

W związku z realizacją tego przedsięwzięcia nasz placówka planuje zorganizowanie I Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Profilaktyka! Niech rak nas unika.”, pogadanki dla wychowanków MDK Zamość na temat  profilaktyki antynowotworowej oraz wizyty dzieci i młodzieży w Nu- Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Zamościu (warsztaty fotograficzne, plastyczne, rękodzieła plastycznego, szachowe).

Wszystkich zainteresowanych udziałem oraz współpracą  serdecznie zapraszamy.

Pełnych informacji udziela sekretariat MDK Zamość (tel. 84 638 44 46, e- mail: [email protected]).

materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe