Już jutro II Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej

  • 17.10.2017, 11:20
  • red.
Już jutro II Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej
II Forum Turystki Medycznej i Prozdrowotnej, odbędzie się w dniach 18-19 października w Krasnobrodzie i Zamościu. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Andrzej Wnuk.

Konferencja jest skierowana do przedstawicieli uzdrowisk krajowych i zagranicznych, placówek medycznych, szpitali, organizacji turystycznych, przedstawicieli samorządów, którzy realizują strategię rozwoju w dziedzinach turystyki medycznej i prozdrowotnej.

Organizatorem Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu. Polski rynek usług medycznych zwiększa się każdego roku. Turystyka medyczna ma szansę stać się także jedną ze specjalności Lubelszczyzny, czemu sprzyja jakość i innowacyjność metod leczenia oferowanych przez regionalne placówki oraz łatwość dostępu do informacji. Jest to druga edycja konferencji, ubiegłoroczna edycja odbyła się w Nałęczowie.

Łącząc doświadczenia i potencjały trzech sektorów: medycznego (w tym uzdrowiskowego), samorządowego i turystycznego, organizatorzy chcą wzajemnie inspirować się do korzystania i wdrażania najbardziej efektywnych modeli biznesowych, strategii i działań marketingowych.

Konferencja będzie stanowiła inspirującą debatę na ważne i aktualne dla naszego regionu tematy z udziałem specjalistów oraz zaproszonych gości honorowych.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe