Warsztataty związane z rehabilitacją dzieci w grupie wczesnego rozwoju

  • 23.11.2017, 12:56
  • red.
gorgy_lakatos.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W ramach podpisanego w lipcu 2017 roku porozumienia o współpracy Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu z Instytutem PETÖ z Budapesztu - najbardziej znaną na świecie uczelnią kształcącą specjalistów zajmujących się rehabilitacją dzieci z mózgowym porażeniem, 5 osób - pracownicy placówek prowadzonych przez Stowarzyszenie w dniach 22.11-01.12.2017 roku uczestniczyć będą w warsztatach związanych z rehabilitacją dzieci w grupie wczesnego rozwoju.

Dla zamojskiego Stowarzyszenia jest to ogromne wyróżnienie umożliwiające pracownikom podnoszenie kwalifikacji, nabycie nowej wiedzy i umiejętności, co przełoży się na pracę z osobami z niepełnosprawnością na jeszcze wyższym poziomie.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe