[VIDEO] Podsumowanie kampanii "Top Ten - faktów, których nie wiesz o..."

  • 18.12.2017, 16:51
  • red.
top_ten.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kampania była współfinansowana przez miasto Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Realizatorem był Zamojski Klub Karate Tradycyjnego przy współpracy Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych Zamość oraz Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej Smart School Zamość.

Organizatorzy przygotowali pięć filmów współtworzonych z uczniami. Filmy mają za zadanie zwrócić uwagę na problemy współczesnej młodzieży, zmienić postrzeganie młodych ludzi i skierować ich uwagę na rzeczy dla nich istotne. Zaszczepić w nich idee działania i pokazać im, że oni także mogą być świadomymi uczestnikami życia społecznego.

Kampania ma na celu także uświadomienie młodym ludziom, że mogą pomagać innym osobą w swoim wieku a tym samym ich wspierać. Projekt ma zmuszać do dyskusji i wymiany zdań.

Filmy zostaną rozesłane do zamojskich szkół. W pakiecie zostaną także rozesłane scenariusze godzin wychowawczych, plakaty i broszury. Szkoły, które przyjmą nasze zaproszenie zostaną włączone do kampanii i współtworzenia jej założeń.

Szczegóły w materiale wideo.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe