Strażacy z wizytą w szkołach

  • 21.12.2017, 12:01 (aktualizacja 21.12.2017, 12:07)
  • mł. bryg. Andrzej Szozda oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP
Strażacy z wizytą w szkołach
Mając na względzie szeroko rozumiane działania profilaktyczne w grudniu br., strażacy Komendy Miejskiej PSP, przeprowadzili spotkania profilaktyczne z nauczycielami wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów funkcjonujących na terenie powiatu zamojskiego.

W trakcie spotkań przybliżono zagadnienia dotyczące: zasad i wymagań w zakresie przeprowadzania praktycznego sprawdzenia organizacji oraz warunków ewakuacji w szkołach, wymagań przepisów przeciwpożarowych, udziału młodzieży w konkursach organizowanych przez Komendę Główną PSP, działań jakie należy podjąć w ramach akcji "Bezpieczne lodowisko". Ponadto omówiono sposoby włączania się szkół do akcji dni otwartych strażnic.

            W ramach działań przekazano placówkom szkolnym kalendarze strażackie na nadchodzący 2018r. Strażacy liczą na to, że podjęte działania wpłyną pozytywnie na podniesienie poziomu bezpieczeństwa pożarowego w szkołach.  

mł. bryg. Andrzej Szozda oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe