Podsumowanie Gali Najlepsi 2018

  • 22.06.2018, 09:54 (aktualizacja 22.06.2018, 10:02)
  • www.zamosc.pl
Podsumowanie Gali Najlepsi 2018 UM Zamość
W dniu 20 czerwca 2018 r. w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkursy i olimpiady roku szkolnego 2017/2018.

Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk wraz z Zastępcą Andrzejem Zastąpiło oraz Przewodniczącym Rady Miasta Zamość Janem Wojciechem Matwiejczukiem, wręczyli Nagrody Prezydenta Miasta Zamość (książki i dyplomy) uczniom z zamojskich szkół i placówek.

Za szczególne osiągnięcia w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach artystycznych, uzyskanie tytułu laureata lub finalisty w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz szczególne osiągnięcia w ogólnopolskich i międzynarodowych olimpiadach przedmiotowych zostało nagrodzonych 127 uczniów.

Jedna z uczennic, wielokrotna laureatka olimpiad ogólnopolskich, otrzymała statuetkę „Optimus Optimorum 2018” (Najlepszy z Najlepszych).

Prezydent wyróżnił 65 nauczycieli, którzy z ogromnym zaangażowaniem wspierali swoich uczniów wiedzą i doświadczeniem i przyczynili się do ich sukcesu.

W uroczystości uczestniczyli: Radni Rady Miasta Zamość, dyrektorzy i nauczyciele zamojskich szkół i placówek a także rodziny nagrodzonych uczniów.

Organizatorem imprezy był Wydział Oświaty Urzędu Miasta Zamość.

www.zamosc.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe