POLICJANCI ODDALI KREW DLA MICHAŁKA

  • 18.10.2018, 15:58
  • Marek Madej
POLICJANCI ODDALI KREW DLA MICHAŁKA
Dzisiaj w świetlicy budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju odbyła się akcja honorowego oddawania krwi. Uczestniczyli w niej policjanci, strażacy oraz mieszkańcy powiatu biłgorajskiego. Zebrana w czasie akcji krew przeznaczona będzie dla ratowania życia i zdrowia najbardziej potrzebujących min. dla 10 letniego Michałka Kwiatkowskiego.

  Dzisiaj w świetlicy budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju przy ul. Dąbrowskiego 10 w godzinach 9:00-12.00 odbyła się akcja honorowego oddawania krwi. Uczestniczyli w niej policjanci, strażacy oraz mieszkańcy powiatu biłgorajskiego. Zebrana w czasie akcji krew przeznaczona będzie dla ratowania życia i zdrowia najbardziej potrzebujących. Wiele osób zdecydowało się na oddanie krwi dla ratowania życia 10-letniego Michałka Kwiatkowskiego.

    Michał jest synem naszej koleżanki, policjantki z KMP w Białej Podlaskiej. Chłopiec ma aplazję szpiku kostnego, czyli jego szpik zupełnie przestał działać. Aby żyć Michał musi przejść przeszczep szpiku kostnego, wobec czego rozpoczęły się poszukiwania dawcy. Michał żyje obecnie dzięki transfuzjom krwi, które odbywają się co drugi dzień. Wszystkim, którzy podzielili się dzisiaj tym cennym darem jaki jest krew serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach.
JK

 
Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
johny
johny 20.10.2018, 02:21
to tych dwóch co nie zapinają pasów w kabarynie :)

Pozostałe