AMFETAMINA W MIESZKANIU 24-LATKA

  • 08.02.2019, 07:57
  • Marek Madej
AMFETAMINA W MIESZKANIU 24-LATKA
Zarzuty posiadania substancji odurzających usłyszał wczoraj 24-latek z Zamościa. Kryminalni w zajmowanym przez niego mieszkaniu odnaleźli tabletki zawierające metamfetaminę. 24-latek odpowie również za oszustwo na szkodę firmy udzielającej pożyczek.

Posługując się nie swoimi danymi osobowymi zaciągnął, bowiem zobowiązanie finansowe, którego nie zamierzał spłacić.

We wtorek kryminalni z zamojskiej komendy podejmując interwencję w mieszkaniu na jednym z zamojskich osiedli w pokoju zajmowanym przez 24-latka odnaleźli kilka różowych trójkątnych tabletek. Podejrzewając, że w swoim składzie mogą one zawierać substancje zabronione mundurowi zabezpieczyli odnalezione tabletki. Przeprowadzone badanie narkotesterem wykazało, że w swoim składzie zabezpieczony towar zawiera metamfetaminę.  Do komendy trafił również ich właściciel, 24-latek z Zamościa. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie wczoraj usłyszał zarzuty posiadania substancji zabronionych. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

    To nie jedyne przewinienie, które na swoim koncie ma 24-latek. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarcza ustalili również, że 24-latek podejrzewany jest o to, że w firmie udzielającej kredytów gotówkowych zawarł umowę pożyczki na kwotę 1000 zł. Zebrany materiał dowodowy potwierdził fakt, że nie zamierzał spłacić zaciągniętego zobowiązania. Ponadto podczas zawierania umowy posługiwał się nie swoim danymi osobowymi. Oszukując pożyczkodawcę doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem firmy. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 8.
D.K-B.

http://zamosc.lubelska.policja.gov.pl/lza/informacje/aktualnosci/87902,Amfetamina-w-mieszkaniu-24-latka.html

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe