POLICJANCI ODZYSKALI PRZYWŁASZCZONY SAMOCHÓD

  • 08.02.2019, 07:39 (aktualizacja 08.02.2019, 07:43)
  • Marek Madej
POLICJANCI ODZYSKALI PRZYWŁASZCZONY SAMOCHÓD
Policjanci odzyskali wczoraj przywłaszczony przez mieszkankę Chełma samochód marki Volkswagen Golf o wartości blisko 27 tys. zł. Użytkująca auto kobieta nie wywiązywała się z zawartych w umowie kredytowej zobowiązań.

Do chełmskiej komendy wpłynęło zawiadomienia dotyczące przywłaszczenia samochodu marki Volkswagen Golf przez 35-letnią mieszkankę Chełma. Użytkująca auto kobieta nie wywiązała się ze zobowiązań zawartych w umowie kredytowej.

Zajmujący się tą sprawą policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą ustalili miejsce parkowania samochodu i przebywania 35-latki. Wczoraj zabezpieczyli pojazd i przedstawili kobiecie zarzuty w tej sprawie.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego przywłaszczenie powierzonej rzeczy ruchomej zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

E.C.

http://www.lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/87923,Chelm-Policjanci-odzyskali-przywlaszczony-samochod.html

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe