"PADWA" - wystawa fotografii Janka Ciosa ZGF

  • 13.02.2019, 20:06 (aktualizacja 13.02.2019, 20:22)
  • Marek Madej
"PADWA" - wystawa fotografii Janka Ciosa ZGF
Padwa, jedno z najstarszych miast północnych Włoch znana jest głównie z drugiego w kolejności założenia włoskiego uniwersytetu, na którym studiowali słynni Polacy oraz z bazyliki św. Antoniego.

W Padwie studiował też założyciel miasta Zamość Jan Zamoyski, gdzie w 1563 roku otrzymał stanowisko rektora. Zamość też często nazywany jest „Padwą Północy”. Jak wygląda Padwa współcześnie możemy przekonać się oglądając zdjęcia Janka Ciosa z Zamojskiej Grupy Fotograficznej Grupy Twórczej.

Autor jest właścicielem portalu internetowego zyciezamoscia.pl . Fotograf, dziennikarz, podróżnik, miłośnik gór i zdobywca kilku 5 -cio tysięczników.

Wystawiał

swoje prace w Galerii Fotografii ,Ratusz" i Galerii Fotografii w CKF Stylowy. Uczestniczył w kilkunastu wystawach zbiorowych ZGF GT. Publikował swoje zdjęcia w regionalnej prasie.

 

Pozdrawiam

Mirek Chmiel

 

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe