Tragiczny pożar domu w m. Wysokie

  • 14.02.2019, 11:42
  • Marek Madej
Tragiczny pożar domu w m. Wysokie
Policjanci ustalają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru drewnianego domu, do którego doszło wczoraj w m. Wysokie.

 

 

W trakcie akcji gaśniczej ujawniono ciało, prawdopodobnie 70-letniego mieszkańca posesji. Czynności na miejscu wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

 

 

Do pożaru drewnianego domu mieszkalnego w miejscowości Wysokie doszło wczoraj rano. W trakcie prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej strażacy odnaleźli w jednym z pomieszczeń ciało - prawdopodobnie 70-letniego mieszkańca posesji.

Po zakończeniu działań strażaków pracę na miejscu pożaru rozpoczęły służby śledcze. Czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że do pożaru nie przyczyniły się osoby trzecie, a prawdopodobną przyczyną było zaprószenie ognia.  Wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego tragicznego pożaru.

K.K.

 

http://www.lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/88100,Lublin-Tragiczny-pozar-domu-w-m-Wysokie.html

 

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe