KOLEJNY PIRAT DROGOWY ZATRZYMANY

  • 14.02.2019, 20:01 (aktualizacja 14.02.2019, 20:12)
  • Marek Madej
KOLEJNY PIRAT DROGOWY ZATRZYMANY KOLEJNY PIRAT DROGOWY ZATRZYMANY
Wczoraj wieczorem na ul. Lubelskiej w Lubartowie policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Audi. 18-latek, mieszkaniec powiatu łęczyńskiego, jechał z prędkością 138 km/h w obszarze zabudowanym. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

Wczoraj przed godz. 20:00 na ul. Lubelskiej w Lubartowie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili pomiar prędkości. Do kontroli zatrzymali kierowcę pojazdu m-ki Audi. Jak się okazało, 18-latek jechał z prędkością 138 km/h, czyli przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 88 km/h w obszarze zabudowanym.

Policjanci zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy. Za popełnione wykroczenie mieszkaniec powiatu łęczyńskiego został ukarany mandatem karnym. Ponadto jego konto zasiliło 10 punktów karnych.

Funkcjonariusze przypominają, że zbyt szybka jazda to nie tylko możliwość utraty uprawnienia do kierowania, grzywny czy też punktów karnych, ale realne zagrożenie dla życia i zdrowia kierującego, jak również innych uczestników ruchu drogowego.

E.S.

http://lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/88081,Lubartow-Kolejny-pirat-drogowy-zatrzymany.html

 
Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe