Gmina Tomaszów Lubelski na III miejscu w Rankingu Gmin Wiejskich!

  • 05.04.2019, 11:48 (aktualizacja 05.04.2019, 12:00)
  • Marek Madej
Gmina Tomaszów Lubelski na III miejscu w Rankingu Gmin Wiejskich!
Z wielką przyjemnością informujemy, że Gmina Tomaszów Lubelski zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Gmin Wiejskich!

3 kwietnia Wójt Gminy Marzena Czubaj-Gancarz odebrała w Warszawie statuetkę i dyplom za zajęcie III miejsca w Rankingu Gmin Wiejskich organizowanego przez Związek Powiatów Polskich. Jest to niezwykłe osiągnięcie, podsumowujące cały rok wytężonej pracy, wyników osiąganych przez samorząd oraz zrealizowanych działań.

 

"W ubiegłym roku Gmina uplasowała się na siódmym miejscu, w tym roku jesteśmy już na trzecim! Jako Wójt Gminy Tomaszów Lubelski jestem bardzo dumna z tak dobrego wyniku! Jest to zasługa wszystkich pracowników Urzędu Gminy i mieszkańców Gminy" - wypowiada się Wójt Marzena Czubaj-Gancarz.

 

Poniżej przedstawiamy najlepsze gminy wiejskie w rankingu za 2018 r.

Gminy wiejskie:
1. Chełmiec
2. Wielka Wieś
3. Tomaszów Lubelski
4. Kobylnica
5. Korzenna
6. Ustka
7. Zabierzów
8. Ruda Huta
9. Limanowa
10. Gołcza

Joanna Pawelczyk
Marek Madej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe