Dar Tajwanu dla Stowarzyszenia „Krok za krokiem” w Zamościu

  • 25.04.2019, 12:51 (aktualizacja 25.04.2019, 13:09)
  • Marek Madej
Dar Tajwanu dla Stowarzyszenia „Krok za krokiem” w  Zamościu
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu otrzymało od Tajwanu darowiznę, w postaci wielofunkcyjnego aparatu do elektroterapii oraz lasera biostymulacyjnego. Oba sprzęty wykorzystywane będą w terapii pacjentów poprawiając jej skuteczność, a wykonywane zabiegi fizykoterapeutyczne będą miały głównie działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zabiegi takie są niezwykle przydatne osobom niepełnosprawnym, które posiadają deformacje i zwyrodnienia w narządzie ruchu.


Uroczyste przekazanie sprzętu nastąpi 29 kwietnia 2019 roku (rozpoczęcie uroczystości godz. 13:00). W siedzibie Stowarzyszenia „Krok za krokiem” w Zamościu (ul. Peowiaków 6a) w spotkaniu wezmą udział członkowie Zarządu Stowarzyszenia oraz Szef Biura Przedstawicielskiego Tajpej - Pan Ambasador Weber V.B. Shih –oraz dyrektor działu spraw publicznych Pani Corinna Hu.

Ramowy plan spotkania:
13:00 - rozpoczęcie Uroczystości
- przekazanie darowizny i spotkanie z Wychowankami Stowarzyszenia
- spotkanie z Zarządem Stowarzyszenia
- krótka wizyta na ulicy Kresowej w Zamościu gdzie znajduje się w budowie nowa inwestycja Stowarzyszenia – „Rodzinny Dom” - Kompleks Terapeutyczno - Opiekuńczy dla Dorosłych Osób z Niepełnosprawnościami przy ul. Kresowej 24.

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe