35-latka z zarzutami za usiłowanie zabójstwa

  • 29.05.2019, 12:34 (aktualizacja 29.05.2019, 12:52)
  • Marek Madej
 35-latka z zarzutami za usiłowanie zabójstwa
35-latka, która ugodziła nożem swojego partnera usłyszała zarzuty usiłowania zabójstwa. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala, jego stan nie zagraża życiu. W czasie zdarzenia oboje byli nietrzeźwi. Badanie wykazało, że 35-latka w organizmie miała ponad 3,5 promila alkoholu, natomiast jej konkubent blisko 2,5 promila. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury oraz policji i zastosował w stosunku do 35-latki trzymiesięczny areszt.

O zdarzeniu dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony w sobotę ok. godziny 22.00. Zgłaszający poprosił o pomoc informując, że w Zwierzyńcu jego krewny został ugodzony nożem. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze, którzy pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalili jego przebieg i zabezpieczyli ślady niezbędne do dalszego postępowania. Jak ustalili mundurowi do zdarzenia doszło w mieszkaniu zajmowanym przez konkubentów. W czasie kłótni 35-letnia partnerka pokrzywdzonego nagle ugodziła go nożem. Po zajściu 41-latek wyszedł z mieszkania i poprosił o pomoc znajdujących się na podwórzu znajomych. W czasie zdarzenia oboje byli nietrzeźwi. Badanie wykazało, że 35-latka w organizmie miała ponad 3,5 promila alkoholu, natomiast jej konkubent blisko 2,5 promila. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, stan w jakim się znajduje nie zagraża jego życiu. Kobieta została przewieziona do komendy i osadzona w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszała prokuratorskie zarzuty usiłowania zabójstwa, a sąd na wniosek policji i prokuratora aresztował ją na najbliższe trzy miesiące. Za usiłowanie zabójstwa 35-latka odpowie teraz przed sądem. Grozić jej może dożywocie.

D.K-B.

 

http://lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe