Nowe biuro poselskie

  • 27.07.2016, 15:08
  • red.
nowe_biuro_poselskie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W poniedziałek 25 lipca w Zamościu zostało otworzone nowe biuro poselskie.

To już czwarte biuro poselskie w naszym mieście. Otworzył je poseł Stnisław Żmijan z Platformy Obywatelskiej. Te, które istniały wcześniej, to biuro poselskie posła Sławomira Zawiślaka z Prawa i Sprawiedliwości, posła Jarosława Sachajko z partii Kukiz'15 i posłanki Kornelii Wróblewskiej z Nowoczesnej. Od poniedziałku zatem mamy w Zamościu biura poselskie czterech najpopularniejszych partii w Polsce.

Idea stworzenia biura poselskiego wiąże się z ułatwieniem wyborcom kontaktu z posłem. Biuro takie wykorzystywane może być do organizowania dyżurów poselskich, przyjmowania interesantów, czy udzielania porad prawno-administracyjnych interesantom. Poseł na utrzymanie biura otrzymuje określoną kwotę, która jest przeznaczona na czynsz, telefon oraz opłacanie pracowników biura.

Jak tłumaczy poseł Żmijan, jego działania są reakcją na nową sytuację polityczną w Polsce.

Nowo otwarte biuro poselskie znajduje się na Starym Mieście przy ulicy Ormiańskiej 3.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe