UPRAWIAŁ KONOPIE WŚRÓD ZAROŚLI

  • 16.07.2019, 14:12 (aktualizacja 16.07.2019, 14:17)
  • Marek Madej
UPRAWIAŁ KONOPIE WŚRÓD ZAROŚLI
Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 33–latka, który uprawiał konopie na swojej działce letniskowej wśród zarośli. Na sumieniu miał również 15 porcji dilerskich marihuany i uprawę w mieszkaniu. Mężczyzna był do tego dobrze przygotowany. Funkcjonariuszom nie umknął ukryty na strychu namiot wyposażony w lampę i wentylatory, który służył do uprawy konopi.

Wczoraj tomaszowscy kryminalni ustalili, że 33-latek z Tomaszowa Lubelskiego w m. Ruda Żelazna może uprawiać konopie. Kiedy pojechali pod ustalony adres, na jednej z działek letniskowych wśród zarośli znaleźli 9 krzaków konopi. Jak się okazało nie trzeba było długo szukać właściciela nielegalnej uprawy. Przebywał w tym czasie na swojej działce. Czujni funkcjonariusze w domku letniskowym 33-latka ujawnili również susz roślinny. Po przeprowadzonych badaniach okazał się substancją zabronioną – marihuaną. Z zabezpieczonej ilości można byłoby uzyskać ponad 15 porcji dilerskich tego narkotyku. Mężczyzna tłumaczył, że uprawiał „roślinki” na własny użytek. Zapomniał wspomnieć o jeszcze jednej hodowli. Kryminalni podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, w pokoju na parapecie znaleźli jeszcze jedną nielegalną roślinę w doniczce. A na strychu budynku ujawnili namiot wyposażony w lampę i wentylatory, który służył do uprawy konopi. Policjanci zatrzymali plantatora i zabezpieczyli jego uprawę.

Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii za ten czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

M.R.

 

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe