Złoto dla łuczników Agrosu

• 31.07.2019, 11:31 (aktualizacja 31.07.2019, 14:54)
  • Marek Madej
Złoto dla łuczników Agrosu agros
Ponad 120 zawodników startowało na Mistrzostwach Polski Juniorów w łucznictwie , które odbyły się w dniach 26-28.07.2019 r. w Krakowie. Zawodnicy Klubu Sportowego „AGROS” Zamość wrócili z mistrzostw z dwoma medalami.

Mikst reprezentantów zamojskiego klubu, Julia Oberda i Andrzej Neścior, wywalczył złoty medal.

Natomiast zespołowo  zawodnicy, Andrzej Neścior, Bartłomiej Ostasz, Mateusz Łysiak i Piotr Momot, zdobyli brązowy medal. Warto wspomnieć, że w punktacji klubowej  Klub Sportowy „AGROS” Zamość zajął  piąte miejsce.