WYTWARZALI PAPIEROSY W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

  • 08.08.2019, 09:30 (aktualizacja 08.08.2019, 09:39)
  • Marek Madej
WYTWARZALI PAPIEROSY W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ
Prawie 4 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy znaleźli krasnostawscy policjanci w jednym z Domów Pomocy Społecznej na terenie powiatu. Dodatkowo zabezpieczyli maszynkę służącą do wyrobu papierosów oraz papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Posiadaczami nielegalnego towaru byli dwaj pensjonariusze placówki.

W środę krasnostawscy kryminalni dokonali przeszukania w jednym z Domów Pomocy Społecznej na terenie powiatu. W trakcie tych czynności ujawnili w pokoju 38-letniego pensjonariusza 3,6 kg suszonego tytoniu. Kolejny zakazany towar został znaleziony w pokoju zajmowanym przez 67-latka.

   Tam funkcjonariusze ujawnili ćwierć kilograma suszu tytoniowego, maszynkę do wytwarzania papierosów oraz 13 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Policjanci zabezpieczyli nielegalny towar. Właściciele nielegalnego tytoni wkrótce usłyszą zarzuty. Mundurowi ustalają również, czy nielegalny towar nie został wprowadzony do obrotu.

P.W.

 

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe