KINO PLENEROWE NA RYNKU WIELKIM W ZAMOŚCIU

  • 14.08.2019, 08:58 (aktualizacja 14.08.2019, 09:05)
  • Marek Madej
KINO PLENEROWE NA RYNKU WIELKIM W ZAMOŚCIU
Filmowe Lato z Orange na kartę czyli plenerowe projekcje filmowe na Rynku Wielkim w Zamościu to jedno z wydarzeń towarzyszących tegorocznych „Spotkań z historią’. W repertuarze pojawią się przeboje, które zachwyciły widzów na całym świecie, z udziałem aktorów uwielbianych przez pokolenia. Kino plenerowe na Rynku Wielkim w Zamościu już 14 sierpnia 2019 o godz. 21:00 oraz 15 i 16 sierpnia 2019 o godz. 22:00.

Na ekranie “Cudowny chłopak” z Julią Roberts, Owenem Wilsonem i niezwykłą dziecięcą kreacją Jacoba Tremblaya. To wzruszająca opowieść o chłopcu, który ze względu na swój wygląd był wykluczony ze szkolnego grona przyjaciół. W repertuarze pokazów plenerowych nie zabraknie wakacyjnej komedii “Najlepsze najgorsze wakacje” oraz  nominowanego do Oscara arcydzieła Wesa Andersona „Kochankowie z księżyca. Moonrise Kingdom”.

Repertuar pokazów weekendowych został wyselekcjonowany we współpracy z kanałem filmowym Kino TV pod hasłem „Filmy twojego życia”. Wszystkie filmy łączy jedno: zostawiają widzów z dobrym samopoczuciem – tym przyjemnym przekonaniem, że warto doceniać każdy dzień i czerpać z życia to, co najlepsze: w zgodzie ze sobą i ludźmi wokół nas, inspirując się pięknymi historiami opowiedzianymi na ekranie.

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny! Filmowe lato z Orange na kartę jest wydarzeniem towarzyszącym 7. ZFF "Spotkania z historią".

HARMONOGRAM PROJEKCJI:

14 sierpnia, środa, godz. 21:00, Zamość, Rynek Wielki: „Cudowny chłopak”

15 sierpnia, czwartek, godz. 22:00, Zamość, Rynek Wielki: „Najlepsze najgorsze wakacje”

16 sierpnia, piątek, godz. 22:00, Zamość, Rynek Wielki: „Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom”

 

Materiał nadesłany

 

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe