Odpowie za handel podrobionymi perfumami

  • 17.08.2019, 10:26 (aktualizacja 17.08.2019, 10:50)
  • Marek Madej
Odpowie za handel podrobionymi perfumami
Hrubieszowscy policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali 24-letnią obywatelkę Rumunii. Kobieta handlowała podrobionymi perfumami znanych marek. Według przepisów ustawy to przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali 24-letnią obywatelkę Rumunii, która na chodniku przy jednej z miejscowych ulic rozstawiła stoisko na którym oferowała do sprzedaży podrobione perfumy znanych marek.

Policjanci zatrzymali kobietę, a "podróbki" zabezpieczyli jako dowód w prowadzonym postępowaniu. Według przepisów ustawy prawo o własności przemysłowej przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

E.K.

 

http://lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe