Schował się przed dzielnicowymi … w pudełku po telewizorze

  • 06.09.2019, 11:56 (aktualizacja 06.09.2019, 12:32)
  • Marek Madej
Schował się przed dzielnicowymi … w pudełku po telewizorze
Najbliższe 7 miesięcy spędzi w Zakładzie Karnym 35-latek, który był poszukiwany przez biłgorajskich policjantów. Mężczyzna od lipca ukrywał się przed organami ścigania. W minioną środę policjanci zatrzymali 35-latka, który schował się przed nimi w pudełku po...48 calowym telewizorze plazmowym, które znajdowało się na piecu kaflowym.

Do zdarzenia doszło w minioną środę około godziny 9:00. Dzielnicowi biłgorajskiej komendy udali się do miejsca zamieszkania poszukiwanego 35-latka jednak go nie zastali. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od drugiej połowy lipca tego roku. 35-latek był dobrze znany policjantom z uwagi na swoją kryminalną przeszłość. Był wielokrotnie karany między innymi za pobicie, kradzież, posiadanie narkotyków i nie wywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego.

    Policjanci na podstawie informacji własnych ustalili, że może on przebywać u znajomego 45-latka w tej samej miejscowości. Natychmiast udali się pod jego dom i zauważyli poszukiwanego przez okno. Drzwi do budynku były zamknięte, a właściciel w widocznym stanie nietrzeźwości nie reagował na polecenia otworzenia drzwi. Policjanci w związku z powyższym o pomoc poprosili Straż Pożarną, która po przybyciu na miejsce siłowo otworzyła drzwi.

    Po wejściu do środka okazało się, że 35-latek ukrył się przed policjantami w pudełku po 48-calowym telewizorze plazmowym, które znajdowało się na piecu kaflowym. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy a następnie do Zakładu Karnego. W chwili zatrzymania znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Teraz najbliższe 7 miesięcy spędzi w Zakładzie Karnym.

JK

http://lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe