Narodowe Czytanie 2019

  • 09.09.2019, 10:36 (aktualizacja 09.09.2019, 11:19)
  • Marek Madej
Narodowe Czytanie 2019
Ogólnopolska akcja objęta patronatem Pary Prezydenckiej została zorganizowana również przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu i Szkołę Podstawową nr 7 im. Adama Mickiewicza w Zamościu. W wydarzeniu uczestniczył Zespół Szkół Katolickich Św. Ojca Pio w Zamościu.

Narodowe Czytanie rozpoczęła pani dr Dorota Mach - dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu. Następnie wybrane fragmenty ośmiu nowel polskich prezentowali m.in. pani Alicja Dubel - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7, ks. Mariusz Skakuj - dyrektor Zespołu Szkół Katolickich w Zamościu oraz uczniowie i rodzice Szkoły Podstawowej nr 7 i uczennica Zespołu Szkół Katolickich w Zamościu, a także pracownicy Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.

Akcji towarzyszyła wystawa różnych wydań nowel polskich i jak co roku każdy uczestnik spotkania mógł otrzymać pamiątkową pieczęć okolicznościową dedykowaną akcji.

 

Alicja Piskorska

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe