Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 19 marca 2024 03:06
Przeczytaj!

Grand Prix Miasta Lublin

06 września 2019 r. na lubelskim stadionie MOSIR odbył się Grand Prix Miasta Lublin, w którym wzięli udział zawodnicy Klubu Sportowego „Agros” Zamość.

Trzy pierwsze miejsca w biegu na 100 m mężczyzn należały do zawodników Agrosu. Pierwsze miejsce wywalczył Dominik Kopeć z wynikiem 10.48, Patryk Krupa dobiegł do mety jako drugi z czasem 10.78, z identycznym czasem linię mety przekroczył Michał Jakóbczyk.

Lubelskie zawody okazały się szczęśliwe również dla Moniki Romaszko, która zajęła pierwsze miejsce w biegu na 100 metrów z czasem 12.25.

Pchnięcie kulą okazało się szczęśliwy dla Wiktorii Łuczak, która zajęła pierwszą pozycję z wynikiem 14.20. W skoku w dal czwarte miejsce zajęła Kinga Staszczuk z wynikiem 5.04.

W programie zmagań na lubelskim stadionie MOSIR znalazł się również rzut młotem, w którym najlepsza okazała się Dagmara Jabłońska (46.75), a Aneta Lenkiewicz była druga z wynikiem 42.03. Podczas rzutu młotem mężczyzn (72.6 kg) jako jedyny wystartował zawodnik Agrosu Michał Mazur, posłał młot na odległość 62.62. Mateusz Jakóbczyk w biegu na 400 m przez płotki zajął trzecie miejsce z wynikiem 58.21.

Wszystkim zawodnikom oraz trenerom serdecznie gratulujemy.