Inspiracje twórczością Kornela Makuszyńskiego - Zamość 2019

  • 01.10.2019, 12:26 (aktualizacja 01.10.2019, 13:20)
  • Marek Madej
Inspiracje twórczością Kornela Makuszyńskiego - Zamość 2019
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu serdecznie zaprasza wychowanków przedszkoli, uczniów szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, placówek wychowania pozaszkolnego oraz Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, a także innych ośrodków zajmujących się edukacją i wychowaniem dzieci z niepełnosprawnościami z województwa lubelskiego do udziału w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży „Inspiracje twórczością Kornela Makuszyńskiego – Zamość 2019”.

Celem konkursu jest  pogłębienie wiedzy dzieci i młodzieży na temat twórczości Kornela Makuszyńskiego, rozwijanie wrażliwości estetycznej inspirowanej literaturą
i plastyką oraz umożliwienie prezentacji twórczości plastycznej dzieci i młodzieży szerszemu kręgowi odbiorców.

Prace wykonane zgodnie z wymogami regulaminu należy przekazać lub przesłać w opakowaniu zapewniającym bezpieczne dotarcie przesyłki do dnia 08.11.2019 r. na adres: Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego, 22-400 Zamość, ul. Kamienna 20 z dopiskiem – Inspiracje 2019.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej MDK: www.mdk.zam.pl.

 

Agnieszka Bida

MDK Zamość

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe