POLICJANCI ODWIEDZILI PRZEDSZKOLAKÓW W RAMACH AKCJI „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM”

  • 09.10.2019, 09:31 (aktualizacja 09.10.2019, 10:00)
  • Marek Madej
POLICJANCI ODWIEDZILI PRZEDSZKOLAKÓW W RAMACH AKCJI „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM”
Krasnostawscy policjanci spotkali się z przedszkolakami z Krasnegostawu. Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Świeć Przykładem”. Mali uczestnicy spotkania oprócz bezcennej wiedzy otrzymali także odblaski.

We wtorek krasnostawscy policjanci odwiedzili dzieci w przedszkolu nr 6 w Krasnymstawie. Było to kolejne spotkanie realizowane przez funkcjonariuszy w ramach akcji „Świeć Przykładem”. Głównym tematem pogadanki było bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Mundurowi omówili z przedszkolakami zasady bezpieczeństwa w drodze do szkoły. Zwracali uwagę na prawidłowe przechodzenie przez jezdnię oraz poruszanie się poza terenem zabudowanym.

Oprócz szczegółowego omówienia tematów związanych z bezpiecznym poruszaniem się po drodze, omówiono także inne zagrożenia.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali odblaski.

P.W.

 

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe