KOMENDANT I POLICJANCI Z ZAMOŚCIA NA PODIUM MISTRZOSTW POLSKI POLICJI W KOLARSTWIE

  • 15.10.2019, 13:01 (aktualizacja 15.10.2019, 13:19)
  • Marek Madej
KOMENDANT I POLICJANCI Z ZAMOŚCIA NA PODIUM MISTRZOSTW POLSKI POLICJI W KOLARSTWIE
Reprezentacja z zamojskiej komendy na czele z Komendantem Miejskim Policji w Zamościu insp. Wiesławem Pawlukiem zdobyła miejsca na podium podczas kolarskich Mistrzostw Polski Policji MTB.

W miniony weekend w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w kolarstwie. Był to już szesnasty finałowy etap wyścigów LOTTO Poland Bike Maraton 2019. W kolarskich zmaganiach wzięło udział ponad 560 osób. Biorący udział w wyścigu policjanci z całej Polski do pokonania mieli malowniczą i jednocześnie trudną technicznie trasę biegnącą przez ścieżki Mazowieckiego Parku Krajobrazowego o długości blisko 30 km. Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Komendant Główny Policji.

I tym razem kolarskie wyścigi nie mogły odbyć się bez policjantów z zamojskiej komendy. Na czele naszej reprezentacji stanął insp. Wiesław Pawluk Komendant Miejskiej Policji w Zamościu. Tradycyjnie już w wyścigu uczestniczyli również sierż. Monika Mazur oraz st. sierż. Radosław Wasilewski.

Mundurowi z zamojskiej komendy zakończyli kolarskie zmagania zdobywając miejsca na podium. Insp. Wiesław Pawluk w kategorii M 40 zdobył brązowy medal, podobnie jak st. sierż. Radosław Wasilewski w kat. M 30. Natomiast nasza wysportowana koleżanka sierż. Monika Mazur wśród kobiet do mety dojechała jako czwarta.  

Panu Komendantowi oraz policjantom z zamojskiej komendy serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

D.K-B.

 

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe