Mistrzostwa Świata w Sumo. Wicemistrz Świata !!!

  • 17.10.2019, 11:06 (aktualizacja 17.10.2019, 11:58)
  • Marek Madej
Mistrzostwa Świata w Sumo. Wicemistrz Świata !!!
Adam Gardzioła, zawodnik Klubu Sportowego „Agros” Zamość na Mistrzostwach Świata Seniorów i Juniorów w Sumo wywalczył srebrny medal.

Tytuł wicemistrza naszemu zawodnikowi udało się zdobyć na zawodach, które zostały rozegrane w dniach 13.10.2019 r. w japońskiej Osace.

Adam jest jednym z najlepszych zawodników naszego klubu, jest członkiem kadry narodowej zarówno w sumo jak i w zapasach. Sumoka jest wielokrotnym mistrzem Polski oraz Europy, a teraz przyszedł czas na podbój areny światowej. Adam Gardzioła swoim uporem i ciężką pracą osiągnął cel. Udział w Mistrzostwach Świata, to wielki sukces zawodnika, który obecnie trenuje w barwach Agrosu. Podczas Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów w Sumo, Gardzioła wywalczył złoto, co dało mu przepustkę na wyjazd do Japonii, która jest kolebką sumo. Udział w Mistrzostwach Świata w Osace, to zaszczyt dla zawodnika. Tytuł Wicemistrza Świata, Adam Gardzioła wywalczył w kategorii wagowej do 100 kg.

Adamowi oraz jego trenerowi Danielowi Chwastkowi gratulujemy !!! 

 

Jolanta Borkowska

Klub Sportowy "AGROS" Zamość

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe