Konkurs " U PROGU KARIERY" - za nami

  • 28.10.2019, 11:24 (aktualizacja 28.10.2019, 12:13)
  • Marek Madej
Konkurs " U PROGU KARIERY" - za nami ZDK
W Zamojskim Domu Kultury zakończyły się przesłuchania w konkursie U PROGU KARIERY, gdzie mogły się zaprezentować dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych. Ponad 150 uczestników zmagało się w trzech kategoriach konkursowych: wokalnej, recytatorskiej i plastycznej.

Laureatami w Konkursie Pięknego Mówienia zostali: Urszula Nicał, Kasia Kardasz, Anastazja Kubiak, Adam Jarczak, Ignacy Mielnik, Bartłomiej Szewczuk.

Laureatami w Konkursie Piosenki zostali: Karina Kowalska, Karmen Kowalska, Wiktoria Raczkiewicz, Amelia Kłos, Pola Jaeschke, Zuzanna Haniewska.

Laureatami w Konkursie Plastycznym są: Kacper Węcławik, Gabriela Topor, Julia Wołoszyn, Weronika Krawiec, Nikola Jędrzejczyk, Hanna Kudła.

Gratulujemy wszystkim Laureatom i dziękujemy WSZYSTKIM DZIECIOM za udział w konkursach  oraz  Partnerom, którzy ufundowali poczęstunek dla dzieci: Smakołyk Zamość, Piekarnia Grela Zamość, Piekarnia Ćwik Henryk oraz Hurtownia Eurocash Zamość.

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe